HALİKARNAS KOŞUSU 10K

Kayıt Ol KML Dosyasını İndir GPX Dosyasını İndir

Parkur Bilgileri

  • Bodrum Belediyesi önünden başlayan 10 km'lik bir koşu yarışmasıdır. Katılımcılar Bodrum Barlar Sokağı'ndan ilerledikten sonra tersane bölgesinden tırmanışa başlayarak Bodrum'u farklı bir panoramada izleyerek yarışı tekrar Bodrum Belediyesi önünde tamamlarlar.
  • 10 Km toplam rakım kazanımı 310 metre.
  • 9.2’inci km de bulunan Bodrum Belediye Meydanı bu parkur için finish noktasıdır.
  • Son yarışçı geliş saati(cut off) 13:30'dur.

Katılımcı Listesi

Katılımcı Sayısı : Kadın

Katılımcı Sayısı : Erkek

Ödeme Ad Soyad Takım Ülke Cinsiyet Yaş Grubu
A. Rüştü Hatipoğlu Zirve Dağcılık 50+
A. Sinan Tüzün Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü 50+
Abdullah Yazıcı Bireysel 40 altı
adil nusret doğan adil nusret 50+
adnan er Bireysel 50+
Ahmet ALKAN Bireysel 40-49
Ahmet Berber Usual Suspects 40-49
AHMET KARALTI Milas Karyalı Koşucular 40-49
Ahmet Toros Bireysel 40 altı
AHMET EMRE KAYSIN Bireysel 40 altı
Ahmet Ertuğ Topçuoğlu Bireysel 40-49
Ahu Selin Ay Bireysel 40-49
Akın Yeniceli Anka Jeotermal Enerji İnşaat A.Ş 40 altı
ALI UZER BODVENTURE 40 altı
Ali ergul Bireysel 40 altı
ALİ ERKLI AYDEM ENERJI 40 altı
Ali Kayar Bodrum Bahçeşehir Koleji 40 altı
ALİ ÖZEN koç denizli 50+
Alper Kılıç Aydem Enerji 40 altı
Arda Ergene Bireysel 40 altı
Arif Demirbaş Bodrum Bahçeşehir Koleji 40 altı
Aslı Dursun Temat Kadın Kolları 40 altı
Aslıhan Nantu Bireysel 40 altı
Aybüke SALDIR Ege Maraton 40 altı
Aycan Ozden Yesilbayir beat run crew 40-49
Ayça Çömlekçiler Bireysel 40-49
Ayhan Esen Runformance 40 altı
AYKUT KIRSAY Gavur dağı 40 altı
Ayse Sabuncu Bireysel 40 altı
Ayşe Demiral Bireysel 50+
Ayşe Küçük Bireysel 40 altı
Ayşe Şavklıyıldız Bireysel 40 altı
Ayşegül Güleç AYDEM 40 altı
Ayşegül Uygun Bireysel 50+
Ayşegül Yılmaz Ayvalık Running Team 40-49
ayşen onalt Bireysel 40 altı
baki karaşin ferdı 50+
Balam Gezer Bireysel 40 altı
BARAN ÖLEKLİ Aydem Enerji 40 altı
Baran Esendal Çam Bireysel 40 altı
Barış ARSLANOBA Bireysel 40 altı
Barış Sarıhan Bodrumcheetahs 40 altı
Başak KIRAÇ MERAL ANKARUNNING 40 altı
Batuhan Süme DELPHI Run 40 altı
Bekir ÇAKAROĞLU İZELTAŞ 40 altı
benguhan ozis Bireysel 40 altı
bihter kesici ferdi 40 altı
Bogachan Akyar Bireysel 40-49
Burcu Ateş Bireysel 40 altı
Burcu Koroglu Bireysel 40 altı
Burçin Koca Nfs 40 altı
Cansu Tutkan Bodrum Bahçeşehir Koleji 40 altı
CEM ERDEM bireysel 40 altı
cenk günaltay Bireysel 40-49
Cevriye AKKURT Bireysel 40 altı
COŞKUN COŞKUNER Sasfit Eskişehir 40 altı
CÜNEYT ŞENOL Team Pae 40-49
Çağatay Göksu Bireysel 40-49
Çağdaş Tanrıverdi Bireysel 40 altı
Çelebi ERKAL İZMİR ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 40-49
Çicek Uzunkavak Bodrum Bahçeşehir Koleji 40 altı
Delfin Günay Bireysel 40 altı
Deniz Saydam Yazgan Bireysel 40-49
Didem Yeşil Bireysel 40 altı
Doğa Mehmet Boztepe MB Coaching 40-49
Duygu Demir Göksu Bireysel 40 altı
EBRU TURKER Bireysel 40 altı
EDA KILIÇ Bireysel 40 altı
Ege Üzrek Volt Floyd 40 altı
elif meltem dündar bireysel 40-49
EMİNE BEŞLER ÇEBER RUNFORLIFE 40 altı
Emre Kalkan Ferdi 40 altı
Engin Erdemir DELPHI Run 40 altı
Engin Ulusal AYDEM 40 altı
Enver Aktaş Ferdi 40-49
Ernur Güşav Pihava DELPHI Run 40 altı
Erol Kaplan Bireysel 50+
ERSİN KURŞUNOĞLU ÇAL BELEDİYESPOR 40 altı
Esra Uzun Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi 40 altı
Ezgi Engin Bireysel 40 altı
F.Zerrin Hasırcıoğlu Bireysel 40-49
Fahri Akyol Adım Adım 50+
fatih ertörün kadans bisiklet 40 altı
FATİH OLAK FERDİ 40 altı
Fatih Turgut Bireysel 40 altı
FATMA AK Bireysel 40-49
Fatma Anter Bireysel 50+
fatma fikir Bireysel 40-49
FEYZA GEYLAN Bireysel 40-49
Filiz Gentric Bireysel 50+
GAYE KOLDAŞ Bireysel 40 altı
Gizem Barak Bireysel 40 altı
Gonul Babayigit Irez Mugla Sitki Kocman Üniversitesi 40-49
Gözde İmre Bahçeşehir koleji 40 altı
Gulizar Akbay Limitsensin 40 altı
Gülten Akkaynak Bireysel 50+
Günay OCAK İZMİR KOŞU GÜCÜ 40-49
Hakan Kahraman Galatasaray 40 altı
hakan yazgan Bireysel 50+
Halil Akgün Bireysel 40-49
halil özer ferdi 50+
Halil Batuhan Akgün Bireysel 40 altı
halil ibrahim araç Aydem Enerji 40 altı
HALİL İBRAHİM KOVAR KSKONETEAM 40 altı
Hamiyet YILDIRIM Ferdi 40-49
hande şıktaşlı yok 40-49
HANDE ÜRESİN Bireysel 40 altı
Hasan HASACAR TED BODRUM KOLEJİ 40 altı
HAsan ünAL ULTRAS 40-49
Hasan Hüseyin Erdoğan Momikteam 40 altı
Hava ODAKAN TEMAD KADIN KOLLARI 40-49
HAYRETTİN GÜLER Bireysel 40 altı
HİLAL TÜRKELİ Volt floyd 40 altı
hüseyin demir bodrumcheetas 40 altı
Hüseyin Yatağan Bireysel 40-49
Ina Çatal Bireysel 40-49
Isabelle de Croisilles Bireysel 50+
İbrahim can Sarı BodRunners 40 altı
İbrahim Edhem Mahrebel Mahrebel 40 altı
İpek Tunç Ferdi 40 altı
İSMAİL ODAKAN TEMAD KAYSERİ 40-49
İsmet Özler SAT 40 altı
Kadir Kızılçam Bireysel 50+
Kadir Samurkaş KSK ONE TEAM 40 altı
Kamil Gültepe ANKARUNNING 40 altı
Kaya Manoğlu Bireysel 40 altı
Kemal Evren Çelik Bireysel 40 altı
Kerem Atcı DELPHI Run 40 altı
Kıvanç Yıldırım Usual Suspects 40-49
Kumral Keleş Bireysel 40 altı
Kürşad Bilmiş Bireysel 40-49
LEVENT BOLAT KUŞADASI TRİATLON SPOR KULUBÜ 40-49
Mahmut Ozan Erdem bodrunners 40 altı
Mehmet Akşen Kuşadası Belediyesi 40-49
Mehmet Döner aydem 40 altı
Mehmet Genç KoşDenizli 50+
Mehmet İskenderoğlu MSKU 40 altı
Mehmet Karadeniz BEREKETE E(Sİ)NERJİ GRUBU 40 altı
Mehmet Öztürk Bireysel 40 altı
Mehmet Simsek5 Bireysel 40-49
MEHMET TÜRK Bireysel 50+
mehmet fatih yıldız Bireysel 40 altı
Mehtap Serdaroğlu Bireysel 40-49
Melda Kandemir Bireysel 40-49
Melek Emir Bireysel 40-49
Melek Hastürk Limit Sensin 40-49
Melih Niyego yok 40-49
meltem çiçek Bireysel 40 altı
Meriç Tuna Bireysel 40 altı
Merve Aratemür Bahçeşehir Koleji 40 altı
Merve BALCI Aydem 40 altı
Mesut Hekim GALATASARAY 40 altı
Metin Yüce Aydem Enerji Takımı 40 altı
Mihriban Akbaş Aydem koşu takımı 40 altı
Mine Koç Bodrunners 40 altı
Murat Akkaş Birersel 40 altı
MURAT KANDEMİR Bireysel 50+
Murat Olcay Galatasaray 50+
Murat Fahrettin Demirkan Beat run crew 40-49
Murat tugay Tepe Bjk 40-49
MUSA TÜTÜNEKEN TÜTÜNEKEN 40 altı
Mustafa Araz Bireysel 40 altı
Mustafa Birgin B.B.Bodrumspor 40 altı
MUSTAFA DEGERLI ODTÜ 40 altı
MUSTAFA EKSERİ AVANOSLU Ultra çaylak runners. Kapadokya_ A V A N O S 50+
MUSTAFA ORUÇOĞLU Bireysel 50+
Mustafa Ercan Uçar Bootcamp İstanbul 40 altı
MUSTAFA KEMAL FINDIKÇIOĞLU MİLAS VERE NERE KOŞUPDURU KARYALI KOŞUCULAR 40-49
Nail Akçura Bireysel 40 altı
Necati Efe Çopur Bireysel 40 altı
NECİP FAZIL TÜTÜNEKEN TÜTÜNEKEN 40 altı
NEJAT AKINCI Zirve 50+
NEVİN EKŞİ Bireysel 50+
Nida Kılıç Bireysel 40 altı
NİHAL KARATAŞ Bireysel 40 altı
nilay Altaş Bireysel 40 altı
Nuray Gümüş OLYMPEAK 40 altı
Nurettin Dağlıoğlu NDKA 40 altı
Nurettin Atakan Coşkun Fenerbahçe 40 altı
Oğuz Kabakcı DELPHI Run 40 altı
Oktay Güler Bireysel 40-49
Oktay Yalçın Bireysel 40-49
onur atalay bodrunners 40 altı
Onur Kanıer Bireysel 40-49
Onur Ulaş Eroğlu Muğla üniversitesi 40 altı
ORHAN AYTEKİN SERBEST 40-49
ORHAN Sencar Bireysel 40 altı
OYA AYKAÇ KSKONE TEAM 40 altı
Ozan Hoşyılmaz Bireysel 40 altı
OZGE . MEMISOGLU Bireysel 40 altı
Öner Karamersin Muğla Üniversitesi 40-49
ÖVÜNÇ ÖNEN Bireysel 40 altı
Özge ÖZGEN KSK ONETEAM 40-49
Özgür Can HASTÜRK Limitsensin 40-49
Özgür kasım Adibelli Bireysel 40 altı
özlem örnek AYDEM ENERJİ 40 altı
Özlem Bahar Bagdat AYDEM 40-49
PINAR CANKARPUSAT Bodrum Bahçeşehir Koleji 40 altı
pınar çoğaş Bireysel 40 altı
Pierre Gentric Bodrunners 50+
ramazan sadıç Bireysel 40 altı
RECEP YÜKSEL Bireysel 40 altı
REMZİ TAKEŞ Bodrunners 40 altı
REYHAN BARIŞTIRAN Beat Run Crew 40-49
S. Hünkar Göçen İzmir Atatürk Lisesi Mezunları Derneği, kskoneteam 40 altı
SAFİNAZ GÖK BAŞKENT MASTERLER ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 40-49
Salih Miraç Büyükaslan Muğla Sıtkı Koçman üniversitesi 40 altı
sami yilmaz Gs 40 altı
Sanem Suzuk Yok 40 altı
Sedef Dorduncu Yok 40 altı
Sefa Börekçi AYDEM 40 altı
selin akatli kaya Bireysel 40 altı
Sema Salman Run for life 40 altı
Semih Atay yok 50+
Semih Doğru Bireysel 40 altı
SEMRA haliloğlu BODVENTURE 40-49
Senem ÜSTÜN Bireysel 40 altı
Serap uzun ankara ferdi 40-49
SERBÜLENT SALAN AYDEM ENERJİ 40-49
SERDAR BEKTAŞ SERDAR BEKTAŞ SPOR KULÜBÜ 40 altı
SERDAR YÜKSEL Amerikan Hastanesi Bodrum 40 altı
SERDAR MURAT SARI Milas Karyalı Koşucular 40-49
SERHAN SIRT Bodrum Bahçeşehir Koleji 40 altı
SERHAT ASLAN Bireysel 40 altı
SERHAT İPEKLİ Bireysel 40 altı
serhat kırali BJK 40 altı
Serkan Kovalak Bireysel 40 altı
Sertaç GÜVEN Koşu Dünyamız 40 altı
Servet ALKAN Bireysel 40 altı
SEVDA ÇANTALI Bireysel 40 altı
sevda cansu Eyüboğlu Beşiktaş 40 altı
Sevdenur ÖZTÜRK Bireysel 40 altı
sevgim yılmaz Bireysel 40 altı
Sevinç Gökmen Bireysel 50+
SEZGİN ACIMAZ AYDEM ENERJİ 40 altı
sibel candan bireysel 40-49
Sibel Dilcan Adım Adım Ankara 40 altı
Sibel Sağlam Bireysel 40 altı
Sinem Kayar Bodrum Bahçeşehir Koleji 40-49
Süheyla Durmaz Ferdi 40-49
Süleyman Donbaloğlu Ferdi 40 altı
Süleyman Utcu Bireysel 50+
Süleyman Orçun Güler Bireysel 40 altı
ŞEYMA TÜTÜNEKEN TÜTÜNEKEN 40 altı
tat test Bireysel 40 altı
Temel Ersoy Bireysel 50+
Tolga Inat Bodrum bahcesehir koleji 40-49
Tolga Kurtalan Bodrum Bahçeşehir Koleji 40-49
TOLGAHAN SOYAK KPMG Runners 40 altı
Tolunay Kahramanoğlu Bireysel 40 altı
Tuğçe Fışkın Genç Adım Adım 40 altı
Tuna Altunkaya Bireysel 40 altı
Turan Alkan Yok 40 altı
Turceyin Akbulut BodRunners 40 altı
Türkan Demirok Galatasaray 40-49
Uğur Çelik Bireysel 40 altı
Ulaş Eraydın Bireysel 40-49
Umut mert Dumlu Rundenizli 40 altı
utku köse Bireysel 40 altı
Üseyin İbrahim Öztürk Bireysel 40 altı
Üzeyir Çetin Yok 40-49
yalcin kaya bireysel 50+
Yasemin Baran Gürsoy Bodrum Bahçeşehir Koleji 40 altı
Yasemin Koskor Bireysel 40 altı
Yasemin Morhayim Bireysel 40 altı
Yasin AVCI Bursa Maraton 40-49
Yasin Genç Adım Adım 40 altı
yeliz kurt AYDEM 40-49
Yıldırım Bilge Milas karyalı koşucular 50+
Yıldız Bayer Bireysel 40 altı
YILMAZ KARABULUT Muğla Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Derneği 50+
Yunus Boz Bireysel 40 altı
Yusuf Emre MERAL ANKARUNNING 40 altı
Zafer Yavuz Bireysel 40-49
Zeynel DALKILIÇ Bireysel 50+
Zeynep Kuru Aydem 40 altı
ZEYYAT AYBEY BİREYSEL 50+
ZÜHEYLA ÜNAL EGE MARATON 40-49
ZÜLBİYE Akarpınar Kosuperest 40-49

Bize Ulaşın