Bodrun Ultra 23K

Kayıt Ol KML Dosyasını İndir

Parkur Bilgileri

  • Bodrum Belediyesi önünden başlayan 22 km'lik bir koşu yarışmasıdır, katılımcılar Bodrum Barlar Sokağı'ndan ilerledikten sonra tersane bölgesinden tırmanışa başlayarak Bodrum'u farklı bir panoramada izlerler, yarışı keçi patikalarından yol alarak tekrar Bodrum Belediyesi önünde son bulur.
  • 23 Km toplam rakım kazanımı 800 metre.
  • Bodrun Ultra Maratonu 10K , 23K , 50K ve 100K olmak üzere 4 farklı etapta , Bodrum Yarımadası ve çevresinde, tarihi Leleg Yolu üzerinde koşulan bir yarıştır. Yarış rotasının yüzde 90’lık kısmı patika, yüzde 10’luk kısmı asfalttan oluşmaktadır. Parkur genellikle sert zemin üzerinde jeep yolundan geçmektedir. Bazı bölgelerinde single track mevcuttur. Bodrun Ultra Maratonu’ nun tüm etapları Bodrum Belediyesi önünden başlamaktadır ve yaklaşık 7. Km’ye kadar birlikte devam etmektedir. Halikarnas Plajı takip edilerek Bodrum Tersanesine kadar koşulacak olan ilk 3.5 km’lik bölüm asfalt yoldan oluşmaktadır. 4’üncü km’de su istasyonu bulunmaktadır. Buradan sonra patikaya girilmektedir ve koşucuların farklı açılardan Bodrum’u görebilecekleri yaklaşık 200 metre yükseklikteki tepeye doğru single trackten devam etmektedir. Bodrum Tepe ‘de kontrol görevlileri 6.5'inci km’de koşucuları karşılamaktadır ve bu noktadan sonra parkurlar ayrılmaya başlamaktadır.
  • Yarışçılar kırmızı beyaz şeritleri takip ederek tekrar Bodrum Belediyesi önünde yarışlarını bitirirler.
  • Son yarışçı geliş saati(cut off) 16:00'dır.

Katılımcı Listesi

Katılımcı Sayısı : Kadın

Katılımcı Sayısı : Erkek

Ad Soyad Takım Ülke Cinsiyet Yaş Grubu
Abdellatif Zibeir Liverpool 40 altı
Abdullah Karagöl Koşu Dünyamız 40 altı
Abdullah Yavuz Ertekin Denizli 50+
ABDÜLKADİR ÇAYCIOĞULLARI Bireysel 40-49
Ahmet Bayram Manisa büyük şehir belediye spor 40-49
Ahmet Berber Usual Suspects 40-49
Ahmet Bilici Bireysel 50+
Ahmet Çayıroğlu Bireysel 40-49
Ahmet Dağ adım adım 40-49
AHMET KIZIL MYLASA SİGORTA LTD.ŞTİ. 40-49
Ahmet Ozdemir Bireysel 50+
Ahmet Şener Bireysel 40 altı
AHMET ANIL AYDIN Bireysel 40-49
Ahmet Bülend Çokdeğerli İzmir Masterler Atletizm Kulübü 50+
ahmet ramazan subaşı 40-49
ahmet serdar erenler Bikoşu Adana 40-49
Akın KOCABAŞ Ferdi 40 altı
ALARA ACUNAŞ Bireysel 40 altı
Aleksandra Fufaeva Bireysel 40 altı
ALI COSKUN DOGAN Bireysel 40-49
Ali Elgün KANYON GDSK 50+
Ali Şen Ferdi 40-49
ali arcan gülaç Bireysel 40-49
Ali Cem Aktaş Limit Sensin 40 altı
alp özer Spin Çantam 40-49
Alpaslan Selçuk Develioğlu Runarchy 40 altı
Alper Deniz Ferdi 40 altı
ALPER TUTAK Bireysel 40 altı
ANIL ZINGIL 40 altı
Arda Yiğithan Orhan Bireysel 40 altı
Aret Aslan Bireysel 40-49
Arslan Çehrelioğlu Vegan Runners 40 altı
Arzu Babaç Bireysel 40-49
aslı celebi Bireysel 40 altı
Aybars Vahapoğlu VHP 40-49
Ayhan Karadag Aydın Dağcılık Kulübü 40 altı
AYSEL ÇELEBİ ADIM ADIM MAÇKA 40 altı
Ayşe Umutlu yılmaz Bireysel 40-49
Ayşe Beril Bayraktar Akut 40 altı
Ayşegül Yılmaz Ayyo Team 40-49
Ayşegül Yoltaş R.E.D. Runners 40 altı
Bahadır Tanyolaç Bireysel 40-49
BAHAR BALTACI ultra team 40 altı
BAHAR HASIRCI Bireysel 40 altı
Bahri Bülent Özel Bireysel 40-49
baran özhan baykal ferdi 40-49
BARBAROS BAYLANÖZ FERDİ 40-49
barış özegemen Kuşadası belediye spor 40 altı
BAŞARAN CANBULAT FERDİ 40 altı
Bayram Akbaş Çaget 40-49
Begüm Feyzioğlu Ankyra 40 altı
Bekir ÇAKAROĞLU İZELTAŞ 40 altı
Belgin Arkat Bireysel 40-49
Belgin Karslıoğlu ultra team 40 altı
benhür öncel izmir gaziemir atletizm 40 altı
Berat Özel Bireysel 40 altı
berk kaya Bireysel 40 altı
bersu özer Bireysel 40 altı
Betül Ağaç Bireysel 40 altı
BORA Köse We'll Club Koşu Takımı 40 altı
BURAK BERBER Usual Suspects 40 altı
Burcu Sonmez Bireysel 40 altı
BÜŞRA ÖZER Gülhane GSK 40 altı
Cahit Bülent ÇARKGİL ÇAGET 40-49
Cahit TUNÇ Kurtoğlu Pan Dağcılık 40-49
CAN AYAZ Ultra Team 40 altı
Can Özbek ANKYRA SK 40 altı
canan ertunk bireysel 40-49
Caner Aksoylu Bireysel 40 altı
Caner Algün Bireysel 40 altı
Celâl Kuz Yesido 40-49
Celil Kaçoğlu SASfit 40 altı
CEM CEMALETTİN BALCI Alanya Running Club 40-49
CENGİZ ALANSU ÇAGET 50+
cihan karakır Voltron 40 altı
ÇAĞDAŞ OKAY Bireysel 40 altı
ÇAĞLAR ÇİFTÇİ BODRUNNERS 50+
Çağrı Özbür Kskoneteam 40 altı
DEĞER EREN İDADİK 40 altı
Demet Göl - 40 altı
Dylan Netter Berkeley Running Co. 40-49
Ece Büyükyurt Memecan Bireysel 40-49
eda gemici ALİKEV 40 altı
Ejder Coşkun GİNE 40-49
Elbeyi Karakoc Sosyal tazi 40-49
Elçin Çoban Telmessos Kahinleri 40 altı
Elif Gürsoy Salomon Türkiye 40 altı
Elif ŞİMŞEK Bireysel 40 altı
Elvan Demirgenç R.E.D. Runners 40 altı
emin bayraktar AKUT 40 altı
Emin Emre Eren Akbank RedRunners 40 altı
Emre Araçlı Bireysel 40 altı
Emre Uz Karsiyaka one Team 40 altı
Engin Çetinay BodRunners 40 altı
ENGİN YILMAZ BİREYSEL 40-49
Ercan Göktekin Bireysel 40 altı
ERGÜN HALİS VENİVİDİGÖZ 40 altı
erme onat Bireysel 40-49
EROL uzun ankara ferdi 50+
ertuğrul boz kök 40 altı
Esin Akkartal Bireysel 40 altı
ESRA ERSOY INTERSPORT 40 altı
Esra Taşçı Bireysel 40-49
Esra Seçil ABDİOĞLU ULTRASET FİTNESS 40 altı
Evren Kar Bireysel 40-49
Eylem Bezen Bireysel 40-49
Eyup Sağlam Tebis 40 altı
FATİH ATAÇ Bireysel 40 altı
Fatih Erkula BP Running Club 40 altı
Fatih Topcu Asla Durma 40-49
fatma TERZİOĞLU Bireysel 40-49
Fedai Kürtül Bireysel 50+
Ferhat TEMİZKALP Ege Maraton Spor Kulübü 40-49
Feride burcu Durmaz Bireysel 40 altı
Fevzi Şen Bireysel 40-49
Fırat Küçükdalgıç Ultra Team 40 altı
Fırat Zülkadir Bireysel 40 altı
Fikret Santır Bireysel 40-49
Filiz GUL ankara koşuyor 40 altı
GALİP ASLAN ÇAGET 40-49
Georgios Thanos Kos runners 40-49
Gizem Özkan Bireysel 40 altı
Gonca Unal Bireysel 40 altı
Gozde Gür Bireysel 40-49
Gökhan Emirkanı Bireysel 40-49
Gökhan Erkan bodrunners 40 altı
GÖKHAN ÖZKORKMAZ Bireysel 40-49
Gönül Midesiz Akut Spor Kulübü 50+
GÖRKEM GUNDOGDU Gökmen Aras Running 40 altı
GUL ARABACIOGLU Bireysel 40 altı
Gürkan Kazancı Karşıyaka One Team 40 altı
Habibe SİNGER SASFİT 50+
HAKAN ARSLAN Bireysel 40-49
Hakan Emden Adidas runners istanbul 40-49
Hakan Hekim Hekimspor 40 altı
HAKAN SATIOĞLU Bireysel 50+
Hakan Şahin Bireysel 40-49
Hakan Tugal Bireysel 40-49
Hakan Yurtsever Bireysel 40 altı
HAKKI YILMAZ ÇİYAN Bireysel 50+
Halil Doğan Bireysel 40-49
hasan akyol Bireysel 40 altı
hasan öz Ultraset Fitness Manavgat 50+
Hasret Yürüyen Bireysel 40 altı
Hatice Yerlikaya Yesido 40-49
Hilmi Mert Bireysel 50+
Hülya Kıvrak Ultraset Fitness 40 altı
Hüseyin Doğan Koşudünyamız 40 altı
Hüseyin Dönmez AKUT 50+
Hüseyin Erim Bireysel 50+
hüseyin şişek fresenius running team 40 altı
IBRAHIM COMERT Monttirtil 40 altı
İbrahim İncesu Isparta Gençlik hizmetleri 50+
İbrahim Kara adidas Runners İstanbul 40-49
İbrahim Nar Bireysel 50+
ibrahim somalı Bireysel 50+
ibrahim Metin KOÇKAR Remi & Pam 50+
ilhami özer ataşehir atletizm 50+
İlhan Kara Bireysel 50+
İlker Sarıkaya AKUT-ÇAGET-RUNTOEAT 40-49
ipek öztosun Bireysel 40 altı
ismail Güngör Ferdi 40 altı
ismail karacaoğlu Adım Adım İzmir 40 altı
izzettin Gümüş Bireysel 40 altı
Kaan Akman Ferdi 40 altı
Kaan Güçlüer Bireysel 40 altı
Kadir Çalışkan Anadolu Üniversitesi 40 altı
Kadir GÖKÇE Bucak Oğuzhan Doğa Sporları Derneği 40-49
Kayhan Ateş Çerkezköy Koşu Grubu 40 altı
Kazım Burak ŞAR Bireysel 40-49
Kemal özdemir KOŞAN ADAM 50+
Kenan Oruc bireysel 40-49
Kerem Darıcı Bireysel 40 altı
Kerem Gürgensuyu Büyükdere Basketbol İhtisas Spor Klubü 40-49
Kerem Sezer Bireysel 40 altı
Koray Battal bireysel 40 altı
KORAY KİNSON Bireysel 40-49
koray tüccar kolejliler_koşuyor 40-49
KORHAN MEMİŞOĞLU SOSYAL TAZI 40 altı
Kürşat Şahin Ferdi 40 altı
Latif Kesemen Bireysel 40 altı
Levent Bolat Kuşadası belediyesi bisiklet ve triatlon kulübü 40-49
levent serbest ege maraton 50+
LEVENT TOPEL Bireysel 40-49
Leyla Yilmaz Bireysel 50+
Lokman Aslan Bireysel 40 altı
Mehmet Akşen Kuşadası Belediyesi 40-49
Mehmet Aydıngör Bireysel 40 altı
Mehmet ÇAKIR ÇAGET 40-49
Mehmet Çetin Nike run club 40 altı
MEHMET ERGÜL ANKARA KOŞUYOR 40 altı
mehmet kaya ÇAGET 50+
Mehmet Kengil Bireysel 40 altı
Mehmet Öztürk Bireysel 40 altı
Mehmet Parlak Ferdi 50+
mehmet sarıdedeoğlu Bireysel 40-49
MEHMET TÜRK Bireysel 50+
Mehmet Unal IOG 40-49
Mehmet Yıldırım Salomon Türkiye 40 altı
Mehmet Ali Acar Bireysel 40-49
Mehmet Burak Babaç Bireysel 40-49
Mehmet Şinasi Küçüktiftik Bireysel 50+
mehmet tahir bulca bulca Bireysel 40-49
Melike Ayas Adidas Runners İstanbul 40-49
MERDAN ÇAYIR Bireysel 40 altı
Merve Bozkurt Bireysel 40 altı
Merve Önler Bireysel 40 altı
Metehan Deniz Bireysel 40-49
MEVLÜT KABADAYI Bireysel 40-49
Mine Rana Dayıoğlu KOŞAN OLİMPİK ANNELER 40 altı
Muhammet Hüseyin Celiloğlu YESiDO 40 altı
Muharrem Tuna Ferdi 50+
Muhsin Şahin Bireysel 50+
Murat AKCA Bireysel 40 altı
Murat Akyiğit Kuşadası 40-49
Murat Dundar İstanbul Orienteering Spor Klubu 40-49
MURAT HUDAVERDI YILDIZ TEKNIK UNIVERSİTESİ 40-49
Murat Tanınmış İZELTAŞ 40 altı
Mustafa Aksoy KUDAK 40 altı
Mustafa Ayyıldız ÇAGET 50+
Mustafa Çam Ailemvesağlıkiçinkoşuyorum 40-49
Mustafa Elmacı Gezginlerin Rotası Dağcılık ve Doğa sporları 50+
mustafa savasan 40-49
Mustafa Şahin Bireysel 40 altı
mustafa uzun çaget 50+
Mustafa Yenen Akut Atletizm 50+
Mustafa Yılmaz HAS RUNNERS 40 altı
mustafa kemal fındıkçıoğlu Milas Vere Nere Koşupduru 40 altı
MUZAFFER CEYHAN FERDİ 50+
Naci Okan Koşu dünyası 40-49
Naciye DEGIRMENCIOGLU Koşu Dünyamız 50+
Nadir Nadirler Spartan Run 40 altı
Nagihan Izbul Korkut BodRunners 40-49
namık arslan Bireysel 50+
Nazım Özgür ÖZGUR 40-49
nazif kar Koşu Dünyamız 50+
Nazlı Eren Bireysel 40-49
Necmi Eren bireysel 50+
Nermin Fenmen Pan Dağcılık 50+
Neslihan Kömeç Adım Adım 40-49
Neslihan Özbek Bireysel 40 altı
NEŞE PODUR BİREYSEL 40 altı
Nidai Selmi Çakır İNTERSPORT 50+
nurettin çelen bireysel 40-49
Nurşen Akyazı Etudosd 40-49
Nusret Erkan TOPÇU Bireysel 40 altı
Nüvit Türkeköle Bireysel 50+
ogün güneş bireysel 40-49
Oğuzhan Öztürk Bireysel 40-49
Oktay BOSTAN Çatlayumurtalar 40 altı
Onur Saydam Bireysel 40 altı
Onur Ünal Fresenius Running Team 40 altı
Oral Ergül Çaget 50+
ORÇUN KUTLUAD Salomon Türkiye 40 altı
Orgun Utku Bireysel 40 altı
ORHAN GÜNER SUBAŞISPOR 40-49
Orkide Bartu Bireysel 40-49
orkun kızıltay Bireysel 40 altı
Osman Çalışkan Bireysel 40-49
Osman Samdan Sasfit 40-49
önder aydemir Bireysel 40-49
ÖVÜNÇ ÖNEN Bireysel 40 altı
ÖZDEN KARA BİREYSEL 40-49
Özenç Aygün SC run club 40 altı
Özgür Suna Ferdi 40-49
Özgür Tetik Running Academy 40-49
Özgür Rahmi ÖZMEN Adım Adım 40-49
Pelin Pelis İzga 40 altı
Pınar Duman Erdem Bireysel 40-49
PINAR SATIOĞLU Bireysel 40-49
Ramazan Bostancı Bireysel 40 altı
Recep Can Aksade Bireysel 40 altı
rızvan şahin bursa masterler 50+
Rosemary Davies Bireysel 40 altı
Sadık Unutmaz Eker I Run Team 40-49
Salim Soytürk Eker I Run Team 40-49
SALİM ŞAHİN ANKARA KOŞ KOŞ 40-49
Sarkhan Rasulov Koş Denizli 40 altı
Sarp Ünlütokmak Bireysel 40-49
Selahattin Çağlar Koşu Dünyamız 40 altı
Selçuk Bakir Amed sportif 40 altı
Selçuk Şen ÇAGET 40 altı
Selen Eryüce Ankyra 40-49
Selma Akgün Bireysel 40-49
SERBAY TATAR kskoneteam 40 altı
serdar albayrak ferdi 50+
Serdar Cetin Karşıyaka One Team 40-49
Serdar Sezer kskoneteam 40 altı
Serdar Toprak Bodrunners 50+
serhan karatay Anıttepe Ruhu 40-49
SERHAT ASLAN Bireysel 40 altı
serkan aydogan Karettalar 40 altı
sertaç coskum Bireysel 40 altı
Sezai Cem Palaz Ferdi 40 altı
Sibel Savasan Bireysel 40 altı
sibel tümer Bireysel 50+
Sinem ATALAY Bireysel 40 altı
SONER ÇITAKOĞLU VELOKSK 40-49
soner işcan 40 altı
Soner SEZER Bireysel 40 altı
SONGUL SIMSEK SOSYAL TAZI 40 altı
Suat Şahin Akut 40 altı
süleyman aygün 50+
Süleyman Erdem Bireysel 40 altı
Süleyman Özbek TEK TABANCA 40 altı
Şennur Parlak Bireysel 40 altı
Şerif Kemal Güner HONDA TÜRKİYE 40-49
Tamer Çetin TSK 40-49
Tarık Dede Bireysel 50+
TARIK UÇAR Bireysel 40 altı
Tayfun Carlı tayfuncarlikosutakimi 50+
Taylan COBAN Bireysel 40 altı
Taylan Utku Mert Bireysel 40 altı
TEKİN BİLGİN Galatasaray 40-49
Tuğba Tetik Running Academy 40 altı
Tulin Okyay Bireysel 40 altı
Tuncay Saraç Ferdi 40 altı
TUNÇ GÜR Bireysel 40-49
Turceyin Akbulut BodRunners 40 altı
TURGAY YILMAZ Pusula doğa ve su sporları 50+
TÜLAY TEZ Bireysel 50+
Ufuk ESEN Team Kurtak 40-49
UĞUR KAPLAN FERDİ 40 altı
Uğur Küpeli Ceviz Dalı 40 altı
Ulas Apak Salı Perşembe 40-49
Ulas Onol Bireysel 40-49
Umut Arat Bireysel 40 altı
Veysel Birinci Spin Çantam 40-49
VİLDAN KİBAR SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ 40-49
Vildan Sözer BodRunners 40-49
Volkan Silistreli No reason co 40 altı
yalcin kocer Fenerbahçe 40-49
Yalçın Doğu Mudanya Koşu Grubı 40-49
yasemin 28856470426 Bireysel 40 altı
Yasin Kaymak İzga 40 altı
Yaşar Anter izmir atletizm spor kulübü 50+
Yavuz Güney Bireysel 50+
Yıldırım Cebe Bireysel 40 altı
Yusuf Aslan Yok 40 altı
Yusuf Karaduman Bireysel 40-49
Yusuf Yılmaz ÇAGET 40-49
Yusuf tuna Koycu Parmigiano Cagoule 40 altı
Zafer Gökmen Akut 50+
Zekeriya İğmar Mövenpick Runners 40-49
Zelha Tunc Pekkan Pekkan Takimi 40-49
zeynep ışık Akkök 40 altı
zulal Bozarslan Myclub 40 altı

Bize Ulaşın